Hakkımızda

Endüstriyel Otomasyon Çözüm Noktası: KEYOSK

Biz Kimiz?

Bilişim sektöründeki bilgi ve tecrübemizin 22. yılındayız, endüstriyel otomasyon çözüm noktası olma yoluna girdimiz günden bu yana çok şey değişti.
TBS olarak başladığımız bu yolculuğun çınara dönüştüğü bu günlerde edinmiş olduğumuz tecrübelerin filizlerinden sonuncusu olan Keyosk markası ile bunda sonra ihtiyaçlarınıza çözüm arayacağız. Firmamız 22 yılın verdiği tecrübe ve yetişmiş uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.
Her türlü Otomasyon ve proje çözümleriniz için en doğru ürünü kısa sürede projelendirip üretiyoruz.
Anahtar teslim şeklinde uzun süre hizmet alınabilecek ürünleri teslim edip desteğini sağlıyoruz.
Patentli markamız ile ürettiğimiz ürünleri iç piyasa ile beraber Ortadoğu ve Avrupa’ya ihraç etmekteyiz.
Standart Kioskların dışında; Ödeme Kioskları, İnsansız Bisiklet Kiralama İstasyonları, Engelli Telefon Kioskları, Fabrika Otomasyon Kioskları, Büfe Kioskları, VideoWall Çözümleri, Saydam LCD ve Sihirli Ekranlar tasarlayıp üretiyoruz.


İnsana Saygı

İnsan kaynaklarının bir şirket için en önemli değer olduğuna inanırız. Farklı kültürel ortamlardan gelen personelimiz bir araya gelerek şirket resmimizi oluşturur. İletişimimiz açık, sık ve saygılıdır. Birbirimize değer verir, dinler, fikirlere yapıcı yaklaşır, değerlendirir ve mutlaka cevaplandırırız.

Kalite Anlayışı ve Ahlakı

Bir ürün yada hizmetin, belirlenen veya olabilecek ihtiyaçlarını karşılama kabiliyetine dayanan özellikleri olan “kalite anlayışı” ve “kalite ahlakı”, her zaman en iyiyi yapma hedefimiz doğrultusunda temel şirket prensibimizdir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı faaliyet göstermek şirket stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır. Müşterilerimizle uzun dönemli güvene dayanan ilişkiler oluştururuz. Değerlerimizi gerçekleştirmemizin ve hedeflerimize ulaşmamızın müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini rakiplerimizden daha iyi karşılamamızla mümkün olduğuna inanırız.

Sürdürülebilir Büyüme

Hizmet verdiğimiz sağlık sektörüne, sürekli olarak değişen ve gelişen dünya standartlarındaki ürün ve teknolojileri sunmak, yeni projeler oluşturmak ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek bizim için önemli bir konsepttir. Aynı zamanda faaliyetlerimizle orantılı olarak personel yapımızın nitel ve nicel büyümesini sağlamakta ve buna uygun sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmaktayız.

Yenilikçilik

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde başarımızın sürekliliğini sağlamak ve fark yaratmak adınayenilikçilik bizim için değerlidir. Yeni fikirlere ve yaratıcılığa karşı yapıcı yaklaşır, teşvik eder ve ödüllendiririz. Müşterilerimiz ile birlikte hareket ederek yenilikçiliğimizi onların beklentilerinioluşturmak ve aşmak amacıyla kullanırız.

Kurum Görselleri


Kalite Belgeleri